Тиждень знань з БЖД
1. Загальношкільна лінійка . Ознайомлення з планом роботи на 17.11.14. – 21.11.14. Визначено відповідальних за організацію та проведення «Тижня знань з безпеки життєдіяльності» Поновлено куточки охорони праці у класних кімнатах та у коридорі. 17.11.14.
2. Проведено інструктивну нараду з питань охорони праці на робочому місці про що є запис у відповідній книзі з техніки безпеки. Затверджено графік чергування вчителів, проведені інструктажі і контроль виконання.
Сюжетно-рольова гра «Я і моя безпека» (6 - 7кл.) 18.11.14.
3.Проведено численні бесіди з учнями про дотримання безпеки життєдіяльності в навчальних кабінетах підвищеного ризику.
Заняття-тренінг «Правила поведінки вдома, в школі, на вулиці і на природі» ( 8- 9 кл) 19.11.14
4. Виховний захід. «Навчаючи дітей безпеки, дбаємо про майбутнє».
Хімічна небезпека 20.11.1
Техніка безпеки на спортивних спорудах 20.11.14
5. На батьківських зборах (20.11.14.р) обговорено питання запобігання невиробничого травматизму серед дітей.
Проведено відкриті уроки з питань безпеки життєдіяльності з залученням батьківської громадськості.
Марафон знавців правил поведінки на перерві(3 кл.) 21.11.14.
Загальношкільна лінійка. Підведення підсумків Тижня знань безпеки життєдіяльності.
РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО
Вся країна з хвилюванням спостерігає за військовими діями, які відбуваються на сході нашої країни, жодна людина не залишається осторонь цих трагічних подій. Учні та вчителі школи, підтримують дух українців, які відстоюють незалежність і цілісність нашої країни в зоні АТО. Нещодавно наш учнівсько-педагогічний колектив сплів весняно-осінню маскувальну сітку ,в кожному вузлику ми вкладали свою душу , свою надію в перемогу . А зараз ми з наполегливістю плетемо зимову маскувальну сітку , ми сподіваємося що саме вона збереже життя хоча б одному із захисників , тому що ми прийшли в цей світ щоб допомагати один одному, а тим більш - у такий важкий час для нашої неньки України ми всі повинні пам’ятати що сила у єдності. А ще я хочу згади уродженців нашого села , Власюка Олександра Миколайовича та Гуменюка Романа Анатолійовича які не зважаючи ні на що добровільно, на даний момент, знаходяться в зоні АТО . Від імені нашого села, я хочу побажати їм скоріше повернутися живими і здоровими у теплі та затишні домівки де з нетерпінням чекають на Вас не тільки рідні а й усі ми.
ЗАХИСНИКИ , ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!!!
ПАНАСЮК Юрій, учень 8 класу Красноставської ЗОШ І – ІІ ступенів
«Вічно живий Кобзар»
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі.»
Мабуть, немає українця, який би не чув імя Тараса Григоровича Шевченка, не бачив його портретів і пам’ятників, не читав віршів.
Видатного українського поета і художника Тараса Шевченка знають у всьому світі.
Рядки Шевченкової поезії пронизують глибоко до серця кожну людину, незалежно від того, чи це дитина, чи доросла людина.
Низький уклін та шана праці Великого Кобзаря!
Наші права – щасливе дитинство
Люди різних національностей, різних можливостей, різних віросповідань і різного кольору шкіри мають рівні права,
Права людини починаються з прав дитини. Це підтверджено в Конвенції про права дитини.
Цей документ створений для того , щоб захистити дитину і надати як найкращі умови для розвитку та реалізації прав дитини. В Конвенції підкреслюється, що дитина має право на свою думку й на те,щоб при вирішенні будь – яких питань, які стосуються дитини, та її інтереси враховувалися якнайкраще. Дитина має право не тільки мати свою думку, але й відстоювати її. Ніхто не може насильно примусити дитину робити те, що її неприємно чи може завдати шкоди. Батьки та держава несуть відповідальність за те, щоб дитина виросла освіченою, працелюбною та відповідальною людиною – це теж записано в Конвенції про права дитини.
Пройшло не одне тисячоліття, коли людство зрозуміло цю істину і прийняло закони, які оберігатимуть дитину – найбільше наше багатство. Аж у 1924р. у м. Женеві було прийнято Декларацію прав дитини. 1959 р. розроблена і втілена в життя нова Декларація прав дитини. А 1989 р. у Нью-Йорку всі прогресивні країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини. В 1991р. Україна приєдналась до Конвенції. В 1993р. в м. Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей. Згідно з Конвенцією Україна у квітні 2001 р. прийняла Закон про охорону дитинства.
Декларація - це просто
Оголошення всіх прав,
Є права й в дітей, звичайно,
Знайте, що усі ви рівні,
Від народження в правах
І людина – змалку вільна,
Наче в небі синій птах
Під таким девізом пройшов 4 грудня у Красноставській ЗОШ І – ІІ ступенів виховний захід «Наші права – щасливе дитинство». Учні згадали ще раз, про те, які права має кожна дитина. Співали пісні, читали вірші, в яких звучала головна думка: якщо діти знатимуть свої права, то їм легше буде захистити себе.
О.Іванюк, вчитель
української мови і літератури
Красноставської ЗОШ І – ІІ ступенів